Firma Nowakzloto.pl  Arkadiusz Nowak od początku istnienia zajmuje się kompleksową obsługą klienta związaną z biżuteria ze złota i srebra.

Z całej listy jubilerów z Poznania wyróżnia nas fakt, że na specjalne życzenie bardzo wymagającego klienta, potrafimy wykonać niemal wszystko. Na miejscu w naszej pracowni, bez żadnych pośredników wykonujemy biżuterię, którą cechuje bardzo wysoka jakość (tzw. ręczna praca), tak bardzo ceniona na Zachodzie, jak też niesamowite wzory i końcowy efekt - czyli przepiękna, lśniąca biżuteria. Na specjalne życzenie klientów biżuterię u nas można wykonać z różnych prób złota, powszechnej w Polsce 585, 750 (mniej spotykanej) jak też tej niższej 333. Oferujemy produkty w kolorze złota żółtym, białym a także w układzie łączonym. Tworzymy niepowtarzalne obrączki ślubne, na specjalne życzenie także z platyny.

Specjalnośćią naszej pracowni jest wykonywanie biżuterii z brylantami, gdzie brylanty i inne naturalne kamienie osadzamy ręcznie bardzo precyzyjnie, ściśle według życzeń i wymagań klienta. Oprócz tego te brylantowe wyroby oprócz ich niesamowitego uroku cechuje jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: konkurencyjna czasem nawet o połowę mniejsza od innych sieci jubilerskich cena!. A pozwala nam na to brak pośredników, zamawianie brylantów i innych naturalnych kamieni prosto z Antwerpii. Na stanie w pracowni mamy setki wzorów różnych wyrobów jubilerskich ręcznie robionych co pozwala na znalezienie naprawdę niepowtarzalnych pięknie zrobionych wzorów.
 

Jestesmy na rynku już 17 lat

Mamy grono zaufanych klientów, którzy oprócz atrakcyjnej ceny maja zapewnioną u nas fachową i kompleksową obsługę na którą składają się następujące rzeczy:

  • wykonywanie biżuterii ze złota na specjalne życzenie klienta
  • naprawa biżuterii złotej i srebrnej
  • renowacja starej biżuteri ze złota i srebra
  • wykonywanie obrączek ślubnych z naszego złota a także złota klienta (ponad 400 wzorów)
  • wykonywanie pierścionków, kolczyków, łańcuszków, bransoletek damskich i męskich (ogromny wybór)
  • wykonywanie biżuterii z brylantami a także z innymi naturalnymi kamieniami tj.: szafirami , szmaragdami, rubinami, akwamarynami, topazami, perłami, cytrynami, oliwinami  itp.
  • sprzedaż gotowych wyrobów ze złota w dwóch próbach 585 i 333.

Zapraszamy do naszej pracowni w centrum Poznania na ulicę Długą 13

Nasze telefony kontaktowe:

  • 508 134 740
  • 508 134 739

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej pracowni, ponieważ to gwarancja bardzo dobrej ceny, profesjonalnej obsługi, najwyższej jakośći wyrobów jubilerskich.